W dniu 01 września 2022r. w Szkole Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie odbyła się inauguracja roku szkolnego 2022/2023.

Swoją obecnością na uroczystości zaszczycili nas zaproszeni goście:

Pan Gustaw Marek Brzezin Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Pan Paweł Papke Poseł na Sejm RP

Pani Anna Dauksztyn przedstawiciel Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego

Pani Jolanta Gregorczuk przedstawiciel Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w   Łomży

 

Rok Szkolny zaczęło 345 słuchaczy.

Kierunki kształcenia w naszej Szkole w Roku Szkolnym 2022/2023

– Higienistka stomatologiczna

-Technik farmaceutyczny

– Technik usług kosmetycznych

– Technik masażysta

– Technik elektroradiolog

– Opiekun medyczny

– Florysta

– Technik sterylizacji medycznej

– Protetyk słuchu

Olsztyn24

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content