Sekretariat Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie

Godziny otwarcia
Poniedziałek        8:00 – 14:30
Wtorek                 8:00 – 14:30
Środa                    8:00 – 14:30
Czwartek              8:00 – 14:30
Piątek                   8:00 – 14:45

Dane kontaktowe
e-mail: sekretariat@medyk.olsztyn.pl
tel. (89) 527-35-89, (89) 527-44-62

ul. Mariańska 3A
10-052 Olsztyn


Internat Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek     8:00 – 15:00
internat@medyk.olsztyn.pl
Dane kontaktowe
tel. (89) 527-53-64
ul. Mariańska 3
10-052 Olsztyn


Inspektor Danych Osobowych
Szymon Marchlewski e-mail: inspektor@medyk.olsztyn.pl

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content