Krematorium Polska Sp. z o.o. działająca na polskim rynku od ponad 9 lat poszukuje kandydata na stanowisko asystenta laboranta do pracy w Olsztynie.

Oferujemy umowę o pracę, szkolenie praktyczne, elastyczne godziny pracy.

Wymagania: sprawność fizyczna, odporność psychiczna, obsługa komputera, mile widziana podstawowa wiedza medyczna

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego!!!

kontakt: sekretariat@krematorium-polska.pl


oferta_opiekun


Gabinet dentystyczny w Lidzbarku Warmińskim nawiąże współpracę z asystentką stomatologiczną.

Kandydatka może być w trakcie nauki.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 784 464 575


Poszukujemy asystentki lub higienistki stomatologicznej do pracy w pełnym wymiarze godzin w nowo powstałym gabinecie stomatologicznym w centrum Olsztyna.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 513030903

Marta Czarnecka


Oferuję pracę na stanowisku asystentka stomatologiczna/higienistka. Praca w miłej atmosferze wyłącznie z prywatnymi pacjentami.

Wymagana rzetelność oraz kultura osobista i obycie z ludźmi. Gabinet stomatologiczny mieści się przy ulicy Jarockiej 57 w Olsztynie

Numery do kontaktu:

514 581 257, 668157093 .

Email: smarta8888@gmail.com

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content