W dniu wczorajszym w auli Internatu, gościliśmy Dyrektorów Szkół w ramach Klubu Aktywnego Dyrektora W-M ODN w Olsztynie. Spotkanie pod hasłem Wizerunek Dyrektora/Dyrektorki szkoły w kontekście opinii o działaniach i promocji placówki oświatowej. Do udziału została zaproszona nasza nauczycielka Beatka Sałata, która opowiedziała o trendach w modzie oraz zaprezentowała jak wykorzystać „małą czarna na 100 sposobów”

Więcej

Chwalimy się sukcesami nauczycieli. Nasza nauczycielka kierunku protetyk słuchu mgr Elżbieta Borowicz – Skoneczna została powołana do zespołu ekspertów pracujących nad podnoszeniem jakości pracy protetyka słuchu działając w Polskim Stworzeniu Protetyków Słuchu. Konferencja odbyła się w gmachu Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej

SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE    ZAPRASZA NA DNI OTWARTE SZKOŁY  22-23-24.03.2023r.    W tych dniach goście będą mieli możliwość:  poznania funkcjonowania Szkoły, specyfiki kształcenia zawodowego wzięcia udziału w lekcjach otwartych na kierunkach: technik masażysta, technik usług kosmetycznych, technik farmaceutyczny, higienistka stomatologiczna; zapoznania się z pracowniami kierunków: technik usług kosmetycznych, technik masażysta, technik…

Więcej

W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Uroczysta Gala z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, podczas której Pani Jolanta Kłoczewska Dyrektor Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie została odznaczona Medalem Pro Patria za tworzenie miejsc pamięci narodowej na wniosek Olsztyńskiej Rodziny Katyńskiej. Serdecznie gratulujemy!

Więcej

YouTube
Instagram
Skip to content