13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. W naszej szkole pielęgnujemy pamięć historyczną, zapalając symboliczne znicze obok Dębów Pamięci poświęconych Bohaterom upamiętnionym w ramach akcji „Katyń… ocalić od zapomnienia”. Każdy z tych dębów stanowi żywy pomnik dla jednej z zamordowanych osób, zgodnie z zasadą – jeden dąb, jedno nazwisko…

Więcej

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych  Słuchaczom, Gronu Pedagogicznemu,  Pracownikom, Emerytom, Przyjaciołom Szkoły  życzę zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,  mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów!  życzy  Barbara Drygas   Dyrektor Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie 

Więcej

W dniach 04-08.03.2024r. w naszej placówce obchodziliśmy dni Patrona Szkoły prof. Zbigniewa Religi. Społeczność Szkoły brała udział między innymi w wystawie Galeria Zakładka związanej z sylwetką Zbigniewa Religi, odbyła się ekspozycja wierszy o Profesorze autorstwa słuchaczy i pracowników Szkoły oraz został zorganizowany mecz siatkówki o puchar Dyrektora Szkoły „Serce w…

Więcej

19 stycznia 2024 r. pożegnaliśmy absolwentów kierunków: Protetyk słuchu Opiekun medyczny Technik farmaceutyczny. Pani Dyrektor Barbara Drygas w imieniu całej społeczności szkolnej składa Wam jeszcze raz życzenia: Wykorzystajcie jak najlepiej zdobytą tutaj wiedzę. Stawiajcie sobie ambitne cele. Niech młodzieńczy entuzjazm oraz ciekawość świata nigdy Was nie opuszczają.

Więcej

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content