• Home
  • Archiwum Aktualności
Uczniowie olsztyńskiej Szkoły Policealnej im. prof. Religi w Olsztynie wzięli udział w ćwiczeniach podczas, których musieli uratowali życie 15 osób, na które zawalił się dach altanki. Przyszli medycy mogli współpracować z pogotowiem, policją i strażą pożarną. Podczas ćwiczeń sprawdzano jak działa system powiadamiania służb ratunkowych. Ćwiczenia pokazały przyszłym ratownikom na…

Więcej

nowe_kierunkiSzkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie rozpoczęła nowy rok szkolny z nowymi kierunkami. Dziś podczas spotkania z marszałkiem województwa Jackiem Protasem, dyrektor szkoły Jolanta Kłoczewska opowiedziała o szerokiej ofercie kształcenia. W spotkaniu wzięli też udział uczniowie szkoły i opiekun samorządu szkolnego.

Młodzież podjęła naukę na dwóch nowych kierunkach tj. technik sterylizacji medycznej oraz protektyk słuchu. Dodatkowo placówka prowadzi bezpłatne zajęcia pozalekcyjne m.in. z masażu tensegracyjny, masażu klasycznego i relaksacyjnego, elementów usprawniania ruchowego w opiece paliatywnej, elementów ratownictwa wodnego, efektów specjalnych w charakteryzacji oraz metod redukcji celulitu i innych warsztatów związanych z kosmetologią.

Więcej

YouTube
Instagram
Skip to content