Dzisiaj (24.06) polscy uczniowie zakończyli rok szkolny 2015/2016. Wśród odbierających świadectwa ukończenia klasy lub szkoły są nie tylko uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów czy szkół ponadgimnazjalnych, ale także ci uczęszczający do szkół policealnych. Wśród nich są absolwenci Szkoły Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie.

Uroczystość odbyła się tradycyjnie w szkolnej sali sportowej. Wzięło w niej udział grono przyjaciół tej placówki oświatowej, wśród których znalazły się osoby szczególnie dla niej zasłużone. Przyznano im statuetki laureata drugiej edycji konkursu Pracodawca przyjazny Szkole Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi. W ocenie kapituły konkursu na taki tytuł zasłużyło szefów olsztyńskich instytucji i firm:

» Katarzyna Stańczyk – GEERS Akustyka Słuchu Sp. z o.o.
» Irena Petryna – Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc
» Hanna Taraszkiewicz – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
» Beata Siwik – ZOZ MSW z W-M CO w Olsztynie
» Zenona Ćwiklinska – DPS „Kombatant”
» Ewa Kordaczuk – Fundacja „Laurentius”
» Joanna i Mirosław Marszelewscy – Dom Opieki i DPS „Dom nad Doliną”.

Olsztyn24

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content