wmnj Jesteśmy laureatem XV Edycji 2015 Konkursu Warmińsko-Mazurskiej Nagorody Jakości. internat Masz możliwość zamieszkania w Internacie, obok szkoły.

 

Oficjalni sponsorzy
 

 

 


 


 

 

 

  

 

 

 


 
 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 


 

 

 

 
Salon kosmetyczny ROSE -TUK II


Memo stomatologiczne -HS II

 


 


Od dziesięciu lat w Szkole Policealnej im. Prof. Religi organizowane są Wielkie Bale Andrzejkowe. Imprezy mają integrować podopiecznych domów pomocy społecznej i uczestników warsztatów terapii zajęciowej z Warmii i Mazur, chociaż nie jest to główny cel dorocznej zabawy.

– Wielki Bal Andrzejkowy to święto jednego z naszych kierunków, jakim jest terapia zajęciowa – mówi Jolanta Kłoczewska, dyrektor szkoły. – W przyszłej pracy zawodowej każdy terapeuta będzie miał takie zadania, jak przygotowanie dużej imprezy. Więc oprócz tego, że w szkole organizujemy zabawę dla naszych gości, to w zamyśle mamy zdobywanie umiejętności praktycznych: rozpoznanie potrzeb uczestników imprezy, zabezpieczenie bufetu, miejsc do odpoczynku, zorganizowanie stoisk, muzyki. Zabawa podczas dzisiejszych Andrzejek, to przyszła praca zawodowa naszych terapeutów, a ja mam nadzieję, że przygotujemy ich do tej pracy najlepiej jak potrafimy.

olsztyn24

Aktualności

Back to top
Skip to content