Od dziesięciu lat w Szkole Policealnej im. Prof. Religi organizowane są Wielkie Bale Andrzejkowe. Imprezy mają integrować podopiecznych domów pomocy społecznej i uczestników warsztatów terapii zajęciowej z Warmii i Mazur, chociaż nie jest to główny cel dorocznej zabawy.

– Wielki Bal Andrzejkowy to święto jednego z naszych kierunków, jakim jest terapia zajęciowa – mówi Jolanta Kłoczewska, dyrektor szkoły. – W przyszłej pracy zawodowej każdy terapeuta będzie miał takie zadania, jak przygotowanie dużej imprezy. Więc oprócz tego, że w szkole organizujemy zabawę dla naszych gości, to w zamyśle mamy zdobywanie umiejętności praktycznych: rozpoznanie potrzeb uczestników imprezy, zabezpieczenie bufetu, miejsc do odpoczynku, zorganizowanie stoisk, muzyki. Zabawa podczas dzisiejszych Andrzejek, to przyszła praca zawodowa naszych terapeutów, a ja mam nadzieję, że przygotujemy ich do tej pracy najlepiej jak potrafimy.

olsztyn24

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content