wmnj Jesteśmy laureatem XV Edycji 2015 Konkursu Warmińsko-Mazurskiej Nagorody Jakości. internat Masz możliwość zamieszkania w Internacie, obok szkoły.

 

Oficjalni sponsorzy
 

 

 


 


 

 

 

  

 

 

 


 
 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 


 

 

 

 
Salon kosmetyczny ROSE -TUK II


Memo stomatologiczne -HS II

 


 


Dnia 24 listopada 2012r. o godzinie 19:00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbędzie się po raz dwudziesty pierwszy coroczny koncert “Serce Za Serce”.

Koncerty “Serce za Serce” są organizowane od 20 lat przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii. Misja Fundacji może być realizowana dzięki środkom pochodzącym z dotacji, subwencji, grantów naukowo-badawczych oraz darowizn od osób, firm i instytucji nieobojętnego serca, którym bliski jest rozwój polskiej kardiochirurgii. Koncert ten, od 1992 r., jest okazją dla uhonorowania najhojniejszych darczyńców. Podczas koncertu najwięksi sprzymierzeńcy Fundacji otrzymują prestiżowe statuetki zaprojektowane przez znanego krakowskiego rzeźbiarza Bronisława Chromego.

Podczas tegorocznej edycji koncertu “Serce za Serce” w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu wystąpi Grzegorz Turnau, któremu towarzyszyć będzie utalentowana wokalistka Katarzyna Sobek. Zagrają także: zespół Carrantuohill grający muzykę celtycką, akordeonista Marcin Wyrostek oraz Orkiestra Symfoniczna Szkoły Szafranków w Rybniku. Koncert ten zostanie także wzbogacony pokazem klasycznego i stepowanego tańca irlandzkiego w wykonaniu zespołu tanecznego Salake z Gliwic. Koncert poprowadzi Agata Młynarska.

Aktualności

Back to top
Skip to content