Promocja naszej Szkoły w „Tygodniu zdrowia” zorganizowanym przez Wojewódzką i Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Olsztynie realizowanym w ramach obchodów 100-lecia służb sanitarnych w Polsce. 

 

Z okazji obchodów 100-lecia Inspekcji Sanitarnej w Polsce w dniach 10-14.06.2019r. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie zaprosiła nas do wystawienia stoiska Szkoły, które oferowało chętnym osobom masaż dłoni i pomiar ciśnienia krwi. Mieszkańcy Olsztyna i regionu, w tym uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły mogli ponadto skorzystać z badań profilaktycznych, pomiaru pola elektromagnetycznego telefonu komórkowego, pokazu udzielania pierwszej pomocy, porad ekspertów, a także wysłuchać wykładów o profilaktyce wielu chorób i odwiedzić laboratorium.

Stoisko naszej Szkoły cieszyło się ogromną popularnością. W dniu 11 czerwca zaoferowaliśmy wszystkim chętnym osobom masaż dłoni, który dzielnie wykonywał w ten upalny dzień uczeń z kierunku Technik Masażysta II rok – Pan Lesław Wychadańczuk. Nauczyciele: Pani Natalia Wierbiłowicz, Małgorzata Rowieńska i Zuzanna Kowalska mierzyły ciśnienie krwi i razem z Izą Chludzińską, rozdając ulotki, informowały o możliwościach kształcenia w naszej Szkole i ofercie Internatu.

Ponadto w dniu 12 czerwca uczennice z kierunku Technik Usług Kosmetycznych I rok wraz z nauczycielami Panią Iwoną Kamińską i Moniką Grono miały okazję odwiedzić laboratorium oraz wysłuchać wykładu na temat higieny rąk.

Panu Radkowi Gruss dziękujemy serdecznie za współpracę, zdjęcia i możliwość promocji Szkoły z tak ważnej dla WSSE okazji.

YouTube
Instagram
Skip to content