Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy … Wasze dobre serca przyczyniły się do tego, że mogliśmy zakupić słodycze i przygotować paczki dla najmłodszych z Domu Dziecka.

W 22.12.2016r. uczniowie Technika Farmaceutycznego II rok wraz z opiekunami kierunku Anną Zaborowską i Anną Letniowską odwiedzili Ośrodek Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie ul. Wańkowicza 3 10-685 Olsztyn.  Przekazali w imieniu całej Szkoły indywidualne paczki świąteczne 24 podopiecznym Domu Dziecka oraz środki higieny. Dodatkowo mogli spędzić czas z najmłodszymi w tym wyjątkowym okresie świątecznym.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania paczek. Jesteście Wielcy!!! Dziękujemy!!! Zapraszamy do Galerii

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content