Szanowni Państwo,
 
Z wielką przykrością informujemy, że w związku z pandemią koronawirusa odwołujemy Zjazd i Bal 70-lecia Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie, który miał się odbyć 24 kwietnia 2020r.
 
Zwroty wpłat na zjazd i bal zostaną zwrócone na konto. Jeśli ktoś z Państwa wpłacił gotówką w kasie Szkoły – prosimy o podanie numeru konta na maila sekretariat@medyk.olsztyn.pl.
 
Obecnie odbiór gotówki w kasie szkoły jest niemożliwy.
 
Zwroty będą wypłacane sukcesywnie więc prosimy o cierpliwość i zrozumienie.
 
Szczegółowych informacji udziela sekretariat Szkoły 89 5274462 wew. 21
 
Jolanta Kłoczewska
 
Dyrektor Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie
89 527-44-62 wew. 21

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content