Iwona Sipowicz członek Polskiej Akademii Kettlebell Sport, której trenerem jest Maciej Gorzkowski brała udział w Mistrzostwach Świata Kettlebell Sport organizowanych w Hamburgu (20-23 listopada 2014).  Zajęła II miejsce zdobyjąc srebrny medal.

Zawody polegały na podnoszeniu odważników kulowych znanych na Zachodzie jako kettlebell zaś na Wschodzie jako giria. Formuła obowiązująca na tych zawodach to Girievoy sport – dopuszczalna jedna zmiana ręki. (tak informacyjnie inna formuła to Bolt – dopuszczalna zmiana ręki co minutę)

Konkurencja, w której brała udział to rwanie (snach) polega na na tym, że zawodnik jednym ruchem ręki musi wyrwać kettla (stalowa kula) 16-kilogramowego z wysokości kolan nad głowę w ciągu 10 minut jak najwięcej razy. Odłożenie kuli jest jednoznaczne z zakończeniem występu.

Udało się zrobić dobry wynik, no i nie brakowało tam emocji. Mistrzostwa dały możliwość startu u boku najlepszych zawodników z całego świata.

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content