wmnj Jesteśmy laureatem XV Edycji 2015 Konkursu Warmińsko-Mazurskiej Nagorody Jakości. internat Masz możliwość zamieszkania w Internacie, obok szkoły.

 

Oficjalni sponsorzy
 

 

 


 


 

 

 

  

 

 

 


 
 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 


 

 

 

 
Salon kosmetyczny ROSE -TUK II


Memo stomatologiczne -HS II

 


 


Iwona Sipowicz członek Polskiej Akademii Kettlebell Sport, której trenerem jest Maciej Gorzkowski brała udział w Mistrzostwach Świata Kettlebell Sport organizowanych w Hamburgu (20-23 listopada 2014).  Zajęła II miejsce zdobyjąc srebrny medal.

Zawody polegały na podnoszeniu odważników kulowych znanych na Zachodzie jako kettlebell zaś na Wschodzie jako giria. Formuła obowiązująca na tych zawodach to Girievoy sport – dopuszczalna jedna zmiana ręki. (tak informacyjnie inna formuła to Bolt – dopuszczalna zmiana ręki co minutę)

Konkurencja, w której brała udział to rwanie (snach) polega na na tym, że zawodnik jednym ruchem ręki musi wyrwać kettla (stalowa kula) 16-kilogramowego z wysokości kolan nad głowę w ciągu 10 minut jak najwięcej razy. Odłożenie kuli jest jednoznaczne z zakończeniem występu.

Udało się zrobić dobry wynik, no i nie brakowało tam emocji. Mistrzostwa dały możliwość startu u boku najlepszych zawodników z całego świata.

Aktualności

Back to top
Skip to content