Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów pragnę zaprosić młodzież mieszkającą w internatach i bursach w Olsztynie do wzięcia udziału w I Międzyinternackim Festiwalu Małych Form Teatralnych Olsztyn 2015.

Celem festiwalu jest prezentacja teatrów młodzieżowych, które poprzez spektakle mówią o problemach ludzi młodych i współczesnego świata. Festiwal jest próbą przybliżenia publiczności teatralnych zespołów młodego pokolenia działających w internatach i bursach w Olsztynie.

Konkurs odbędzie się w środę, dnia 16 kwietnia 2015 r. o godz. 18.00, w auli Internatu Szkoły Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie, ul. Mariańska 3.

Do zaproszenia dołączamy :

  • regulamin festiwalu
  • arkusz zgłoszeniowy

Serdecznie proszę o przesłanie zgłoszenia do dnia 16.03.2015r.

W imieniu organizatorów

Dyrektor Szkoły Policealnej im. prof.Zbigniewa Religi w Olsztynie

Jolanta Kłoczewska

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content