Szanowna Pani Dyrektor,
a właściwie powinniśmy napisać „Kochana Pani Dyrektor”, jako że przez dwa lata naszej nauki w Medyku okazała nam Pani ogrom serca i troski.
Chcielibyśmy podziękować za wiedzę i wsparcie, jakie otrzymaliśmy w Waszej szkole oraz za to, jak zmieniła ona nasze życie.
Rozpoczynając naukę na kierunku technik masażysta, ani ja, ani Marek nie mieliśmy pojęcia, jak wspaniałe dwa lata życia to będą oraz jak wiele się nauczymy. Poznaliśmy tutaj niesamowitych ludzi, przyjaciół oraz nauczycieli oddanych swojej pracy, którzy są przy tym cudownymi ludźmi. Przede wszystkim jednak poznaliśmy się my – z początku nieśmiałe, dziecięce jeszcze podchody przerodziły się z czasem w dojrzały, piękny związek. Medyk zbliżył nas do siebie, dzięki niemu dzielimy teraz coś więcej niż miłość – wspólną pasję do naszego zawodu i dążenia do tego, aby pomagać ludziom. Dzięki Wam prowadzimy teraz swoje własne działalności, gabinety masażu i podologii, i spełniamy się zawodowo. Ale najważniejsze wydarzenie miało miejsce miesiąc temu – 19 lipca 2019 roku przypieczętowaliśmy nasz związek – staliśmy się mężem i żoną. Medyk połączył nas na zawsze.
Dziękujemy, że wraz z wyjątkową kadrą nauczycieli stworzyła Pani tak wspaniałe miejsce, gdzie uczniowie czują się jak w domu. Życzymy wszystkiego dobrego, kolejnych pozytywnych lat i przesyłamy uściski.
Absolwenci,
Iza i Marek 🙂
PS. W załączniku przesyłamy zdjęcie wykonane z myślą o Medyku 🙂
YouTube
Instagram
Skip to content