Szanowna Pani Dyrektor,
a właściwie powinniśmy napisać „Kochana Pani Dyrektor”, jako że przez dwa lata naszej nauki w Medyku okazała nam Pani ogrom serca i troski.
Chcielibyśmy podziękować za wiedzę i wsparcie, jakie otrzymaliśmy w Waszej szkole oraz za to, jak zmieniła ona nasze życie.
Rozpoczynając naukę na kierunku technik masażysta, ani ja, ani Marek nie mieliśmy pojęcia, jak wspaniałe dwa lata życia to będą oraz jak wiele się nauczymy. Poznaliśmy tutaj niesamowitych ludzi, przyjaciół oraz nauczycieli oddanych swojej pracy, którzy są przy tym cudownymi ludźmi. Przede wszystkim jednak poznaliśmy się my – z początku nieśmiałe, dziecięce jeszcze podchody przerodziły się z czasem w dojrzały, piękny związek. Medyk zbliżył nas do siebie, dzięki niemu dzielimy teraz coś więcej niż miłość – wspólną pasję do naszego zawodu i dążenia do tego, aby pomagać ludziom. Dzięki Wam prowadzimy teraz swoje własne działalności, gabinety masażu i podologii, i spełniamy się zawodowo. Ale najważniejsze wydarzenie miało miejsce miesiąc temu – 19 lipca 2019 roku przypieczętowaliśmy nasz związek – staliśmy się mężem i żoną. Medyk połączył nas na zawsze.
Dziękujemy, że wraz z wyjątkową kadrą nauczycieli stworzyła Pani tak wspaniałe miejsce, gdzie uczniowie czują się jak w domu. Życzymy wszystkiego dobrego, kolejnych pozytywnych lat i przesyłamy uściski.
Absolwenci,
Iza i Marek 🙂
PS. W załączniku przesyłamy zdjęcie wykonane z myślą o Medyku 🙂

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content