Kulinarnie NiebanalnieKulinarnie-Niebanalnie to kulinarny blog który powstał z myślą o tych wszystkich którzy pragną zdrowo się odżywiać nie rezygnując tym samym z ulubionych potraw. W swoich przepisach proponuję produkty które mogą doskonale zastąpić niezdrowe dodatki do potraw. Moje wykształcenie i 10-cio letnie doświadczenie w branży gastronomicznej pomagają mi umiejętnie łączyć smaki, wybierać tylko najlepsze produkty oraz tak komponować posiłki by dostarczały wszystkich niezbędnych składników odżywczych w codziennej diecie. Na blogu znajdziecie mnóstwo prostych, czasem banalnie łatwych w wykonaniu przepisów wzbogaconych o informacje o zawartości cennych z żywieniowego punktu widzenia składników. Dodam, że wszystkie przepisy podobnie jak i zdjęcia są mojego autorstwa.

Kulinarnie-Niebanalnie to oprócz wielu przepisów na niebanalne dania także duża porcja informacji o odżywianiu, o nowych trendach w dietetyce oraz najpopularniejszych dietach zarówno zdrowotnych jak i odchudzających jednak z naciskiem na zachowanie racjonalnego sposobu odżywiania.

Biorąc pod uwagę fakt iż w dzisiejszych czasach przemysł spożywczy zasypuje półki sklepowe tysiącami produktów, często o wątpliwym pochodzeniu i bywa, że znikomej wartości odżywczej na blogu  znajdziecie także informacje o tym jak, co i kiedy kupować by nie zostać oszukanym przez producentów a w pełni cieszyć się zarówno pysznym jedzeniem jak i zdrowiem.

http://www.kulinarny-blog.pl

YouTube
Instagram
Skip to content