Galeria „Zakładka” świętuje 547. urodziny Kopernika

4 lutego 2020 r. W Galerii „Zakładka”  w bibliotece szkolnej otwarto  wystawę

  1. „547 urodziny Mikołaja Kopernika” zorganizowaną we współpracy z Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku oraz Departamentem Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie.
    Na wystawie prezentowana jest sylwetka Mikołaja Kopernika ze szczególnym uwzględnieniem jego pracy jako medyka. Możemy zapoznać się z informacjami zaprezentowanymi na planszach pt. „Mikołaj Kopernik jako lekarz”, zobaczyć znaczki czy ekspozycje ziół, astrolabium oraz wystawy książek poświęconych Kopernikowi.
    Ekspozycja promuje również Szlak Kopernikowski – drogową trasę turystyczną upamiętniającą tę postać, liczącą około 300 km oraz prowadzącą przez miejscowości na Warmii i Mazurach związane z jego życiem i działalnością.

Można też było wykonać selfie z duchem Mikołaja Kopernika  i zamieścić w wybranym portalu społecznościowym wraz z oznaczeniem #CoperniCoin oraz #szlakkopernikowski.

Olsztyn24

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content