Szkoła Policealna im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie, w świadomości wielu olsztynian zakorzeniona jednak jako „Medyk”, została (21.12) wyróżniona przez starostę Powiatu Olsztyńskiego Mirosława Pampucha. Tuż przed zaplanowaną na dzisiaj XVIII sesją Rady Powiatu, do rąk dyrektora szkoły Jolanty Kłoczewskiej trafił specjalny dyplom

starosty, z podziękowaniami za pomoc w przeprowadzeniu w szkołach ponadgimnazjalnych w powiecie szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy.Powiat Olsztyński jesienią zorganizował w swoich szkołach ponadgimnazjalnych duży cykl szkoleń związanych z pierwszą pomocą – powiedział starosta Mirosław Pampuch, wręczając dyplom. – Myślę, że takiej wiedzy, szczególnie dla ludzi młodych, nigdy dość. Szkoleń nie moglibyśmy jednak przeprowadzić, gdyby nie osobiste zaangażowanie pani dyrektor, jak też pracowników i uczniów szkoły, którzy byli instruktorami tych zajęć. Bardzo serdecznie chciałbym im za to podziękować.

– Cieszę się, że zarówno starosta, jak i dyrektor wydziału zarządzania kryzysowego olsztyńskiego starostwa otworzyli się na naszą współpracę – odpowiedziała Jolanta Kłoczewska. – Wspólnie z dyrektorem przygotowujemy niespodziankę dla wszystkich pracowników starostwa – dodała tajemniczo.

Artykuł   Olsztyn24

 

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content