Szkoła Policealna im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie, w świadomości wielu olsztynian zakorzeniona jednak jako „Medyk”, została (21.12) wyróżniona przez starostę Powiatu Olsztyńskiego Mirosława Pampucha. Tuż przed zaplanowaną na dzisiaj XVIII sesją Rady Powiatu, do rąk dyrektora szkoły Jolanty Kłoczewskiej trafił specjalny dyplom

starosty, z podziękowaniami za pomoc w przeprowadzeniu w szkołach ponadgimnazjalnych w powiecie szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy.Powiat Olsztyński jesienią zorganizował w swoich szkołach ponadgimnazjalnych duży cykl szkoleń związanych z pierwszą pomocą – powiedział starosta Mirosław Pampuch, wręczając dyplom. – Myślę, że takiej wiedzy, szczególnie dla ludzi młodych, nigdy dość. Szkoleń nie moglibyśmy jednak przeprowadzić, gdyby nie osobiste zaangażowanie pani dyrektor, jak też pracowników i uczniów szkoły, którzy byli instruktorami tych zajęć. Bardzo serdecznie chciałbym im za to podziękować.

– Cieszę się, że zarówno starosta, jak i dyrektor wydziału zarządzania kryzysowego olsztyńskiego starostwa otworzyli się na naszą współpracę – odpowiedziała Jolanta Kłoczewska. – Wspólnie z dyrektorem przygotowujemy niespodziankę dla wszystkich pracowników starostwa – dodała tajemniczo.

Artykuł   Olsztyn24

 

YouTube
Instagram
Skip to content