SZKOŁA POLICEALNA IM. PROF. ZBIGNIEWA RELIGI W OLSZTYNIE 

 

ZAPRASZA NA DNI

OTWARTE SZKOŁY

 22-23-24.03.2023r. 

 

W tych dniach goście będą mieli możliwość: 

  • poznania funkcjonowania Szkoły, specyfiki kształcenia zawodowego
  • wzięcia udziału w lekcjach otwartych na kierunkach: technik masażysta, technik usług kosmetycznych, technik farmaceutyczny, higienistka stomatologiczna;
  • zapoznania się z pracowniami kierunków: technik usług kosmetycznych, technik masażysta, technik farmaceutyczny, opiekun medyczny, technik

sterylizacji medycznej, protetyk słuchu, higienistka stomatologiczna;

  • poznania funkcjonowania Internatu znajdującego się przy Szkole.

 

Zapraszamy Państwa w godzinach 9:00 – 11:00. 

Istnieje możliwość umówienia się również w innym terminie.

Termin odwiedzin, jak również ilość uczniów prosimy potwierdzić telefonicznie do dnia 15 marca 2023r.  pod nr tel. 575 931 797 

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content