W piątek imieniny Andrzeja, a andrzejki to okazja do organizowania ostatnich zabaw przed rozpoczynającym się niebawem adwentem. Balu andrzejkowego nie mogło zabraknąć w Szkole Policealnej im. Prof Zbigniewa Religi, która od kilkunastu już lat organizuje huczną zabawę dla podopiecznych domów pomocy społecznej i uczestników warsztatów terapii zajęciowej. W dzisiejszym (27.11) balu w „Medyku” wzięli dział podopieczni dps-ów w Grazymach i Jezioranach oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Olsztynie.

– Bale andrzejkowe organizujemy po to, by w nie zaangażować naszych uczniów i pokazać im, że na tym świecie są również osoby niepełnosprawne, a także po to, by naszym gościom sprawić radość, a uczniów właściwie przygotować do zawodu, którego uczą się w naszej szkole – mówi Anna Stachura, wicedyrektor Szkoły Policealnej im. Prof. Religi w Olsztynie.

W „Medyku” uczą się m.in. terapeuci, których miejscem przyszłej pracy będą przede wszystkim domy pomocy społecznej, szpitale, placówki medyczne czy warsztaty terapii zajęciowej. To właśnie przyszli terapeuci przygotowują scenariusz balu i zajmują się jego organizacją.

Sponsorzy Andrzejek:

 1.  Urząd Miasta Olsztyn
 2. Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie
 3. Bank Żywności w Olsztynie
 4. Restauracja Green Way Olsztyn
 5. Speak Up. Szkoła języka angielskiego
 6. Firma Wika
 7. Sklep Odzieżowo-Gospodarczy „Bożenka”
 8. Hotel Anders w Starych Jabłonkach
 9. SPEED-TIG Patryk Lipczyński
 10. SOPREMA Polska Sp. z o.o. Olsztyn
 11. ELGROM Sp. z o.o. Olsztyn
 12. Staniszewscy BETON Olsztyn

olsztyn24

Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie oferuje bezpłatne kierunki kształcenia o profilu medycznym i społecznym. Nasza Szkoła to wyspecjalizowana kadra, w pełni wyposażone pracownie, oferta nauczania dostosowana do twoich potrzeb, szansa na zdobycie atrakcyjnego zawodu i wyróżnienia się na rynku pracy.

Chcesz zdobyć zawód o którym marzysz i znaleźć satysfakcjonującą pracę? Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji? Sprawdź naszą ofertę.

Nauka odbywa się w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym. W naszych doskonale wyposażonych pracowniach zajęcia praktyczne odbywają się w rzeczywistych warunkach pracy! Praktyki zawodowe odbywają się bezpośrednio u pracodawców. Dzięki zrealizowanym w naszej Szkole projektom, uczniowie mogą korzystać z atrakcyjnych płatnych staży. Wyselekcjonowane do zapotrzebowania rynku medycznego kierunki kształcenia oraz innowacyjne programy nauki sprawiają że nasza Szkoła wyróżnia się na rynku edukacyjnym, dając szanse słuchaczom na podniesienie kompetencji i znalezienie wymarzonego zawodu.

Aby kształcić się w naszej Szkole nie musisz posiadać matury. Od osób gotowych na podjęcie kształcenia w naszej placówce, wymagamy jedynie ukończenia szkoły średniej. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym, dzięki czemu możesz zdawać egzamin bezpośrednio w pracowniach, w których pobierałeś naukę. Dostosowanie kierunków nauczania w naszej Szkole do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz wygodna dla słuchaczy forma zajęć, pozwala zaoferować nowoczesne i odpowiadające sytuacji programy edukacyjne.

Możemy się pochwalić bardzo dużym wskaźnikiem zdawalności egzaminów zawodowych, który na niektórych kierunkach sięga nawet 100%. Zapraszamy na zajęcia! - nauka u nas to szansa na polepszenie swojego statusu na rynku pracy.

YouTube
Instagram
Skip to content